Zanzibar

+ dodaj do ulubionych
Adventure Explorers
O firmie Oferta Kursy nurkowe Bilety lotnicze Kontakt


Zanzibar to tropikalna wyspa u wybrzeży Afryki Wschodniej. Składa się z Unguji (popularnie zwanej właśnie Zanzibarem) i Pemby. Mozaika czterech kultur: afrykańskiej, hinduskiej, arabskiej i europejskiej, sprawia, że Wyspa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy 100% egzotyki. Zanzibar to idealne miejsce dla amatorów nurkowania, snorklowania i oceanicznego wędkowania ale też wylegiwania się na tropikalnych plażach połączonego z poznawaniem miejscowej kultury. Dla siebie znajdą tu coś zarówno zwolennicy wypoczynku w luksusowych hotelach jak i Ci którzy preferują ciche domki na plaży w lokalnym stylu.

Poznaj smak prawdziwej tropikalnej wyspy!Serwis Zanzibar.pl należy do firmy Adventure Explorers która specjalizuje się w organizacji egzotycznych wypraw połączonych z aktywnym wypoczynkiem. Od początku działalności naszymi głównymi kierunkami były Afryka Wschodnia oraz Ameryka Południowa i Karaiby. Wyjazdy nurkowo-objazdowe zarówno dla osób indywidualnych jak i firm (incentive) organizujemy od roku 2002. Zapraszamy.
 
Nungwi Mafia Pemba Stone Town Wschodnie wybrze¿e

» SAFARI NURKOWE

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju safari nurkowe wokół wysp wybrzeża Tanzanii. W trakcie rejsu odwiedzimy m.in wyspy: Zanzibar (Pemba i Unguja) Mafia i Lamu. Każdy dzień nurkowy zakończymy lokalną atrakcją związaną z wyspą przy której cumujemy ...
zobacz szczegóły »
Rejs po pacyfiku

    O firmie


Firma Adventure Explorer powstała w 2002 r. Celem, jaki przyświecał nam przy powoływaniu jej do życia było organizowanie indywidualnych i grupowych wyjazdów w nietypowe, słabo znane bądź odległe miejsca naszego globu. Naszą filozofią jest aktywny wypoczynek związany z szeroko pojętą działalnością wodną i górską i lądową.

Od początku działalności skupiliśmy się na Afryce oraz Karaibach i zachodniej części Ameryki Południowej. Działamy również w Europie a zwłaszcza Południowych Bałkanach, wyspach Morza Śródziemnego oraz Skandynawii.

Oferta nasza skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm którym zależy na integracji swoich pracowników lub wspólnym, niestandardowym wypoczynku ze swoimi kluczowymi klientami.

Z naszego doświadczenia wynika, że w większości osoby takie mają minimalne lub średnie umiejętności w uprawianiu tego typu działalności. Nie stanowi to jednak problemu, gdyż konkretne programy naszych eskapad uwzględniają zawsze powyższe założenia i są w pełni dostosowane do oczekiwań, potrzeb a zwłaszcza umiejętności naszych Klientów.

Po latach gromadzenia naszych doświadczeń związanych z odkrywaniem nowych miejsc i poznawaniem nowych "sportów", postanowiliśmy podzielić się nimi z ludźmi którzy przynajmniej teoretycznie podzielają nasze zainteresowania.

Co nas wyróżnia:
  • indywidulane podejście do każdego Klienta
  • dowolne dostosowanie oferty do wymagań Klienta
  • elastyczność cenowa
  • doświadczenie i doskonała znajomość miejsc organizacji imprez
  • bogata oferta wyjazdów w nietypowe i mało znane miejsca

Meritum naszej działalności to:
  • aktywna turystyka dla osób indywidualnych
  • organizacja wypraw dla małych grup
  • turystyka korporacyjna
  • organizacja wyjazdów typu incentiv

Wykorzystujemy przy tym nasze wieloletnie doświadczenia, ale również korzystamy ze współpracy z najlepszymi i renomowanymi kontrahentami oraz instruktorami, wspinaczki, nurkowania, speleologii, żeglarstwa itd. Organizujemy spotkania i pokazy slajdów poświęcone naszym wyjazdom. Podejmujemy współpracę z prasą a w szczególności z magazynami branżowymi i turystycznymi. Pomiędzy kolejnymi przedsięwzięciami poznajemy nowe miejsca oraz uprawiamy czynnie alpinizm, wspinaczkę, speleologię, narciarstwo, nurkowanie, żeglarstwo, startujemy w rajdach samochodowych, skaczemy na spadochronach itd., itd. Gorąco zapraszamy do podjęcia wspólnej działalności na terenie Europy i nie tylko.


Tomek Muchalski: właściciel i założyciel. Taternik jaskiniowy i powierzchniowy, wspinacz, płetwonurek, narciarz. Pomysłodawca i organizator wielu wyjazdów na terenie Europy i Afryki. Gorący wielbiciel dobrej zabawy. Z zawodu dziennikarz prasowy.
 
Artur "Siwy" Dąbrowski: instruktor nurkowania rekreacyjnego PADI oraz technicznego i trymiksowego DSAT z uprawnieniami nurkowymi w PADI, CMAS, DSAT i IANTD. Wielki pasjonat wody, ratownik wodny, żeglarz jachtowy i sternik motorowodny.
 
Sławek "Frosti" Mróz: taternik, rowerzysta górski, płetwonurek, pilot rajdowy, świetny narciarz, spadochroniarz. Animator wielu wyjazdów wspinaczkowych w góry i rejony skalne Europy i Afryki. Wielki fan wszelkiego rodzaju eksperymentów. Zawodowo zagorzały ochroniarz środowiska.
 
Marcin "Wayne" Mikulski: taternik, alpinista, taternik jaskiniowy, żeglarz, płetwonurek, narciarz. Wielki miłośnik gór od Tatr po Himalaje. Rzadkiej klasy animator. Z zawodu leśnik i architekt terenów zielonych.
 
Waldemar Grzegorczyk: instruktor nurkowania MSDT PADI, Open Water Scuba Instructor, płetwonurek z 10- letnim stażem, windsurfer, narciarz. Z zawodu dziennikarz i specjalista od komunikacji z mediami.