Zanzibar

+ dodaj do ulubionych
Adventure Explorers
O firmie Oferta Kursy nurkowe Bilety lotnicze Kontakt


Zanzibar to tropikalna wyspa u wybrzeży Afryki Wschodniej. Składa się z Unguji (popularnie zwanej właśnie Zanzibarem) i Pemby. Mozaika czterech kultur: afrykańskiej, hinduskiej, arabskiej i europejskiej, sprawia, że Wyspa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy 100% egzotyki. Zanzibar to idealne miejsce dla amatorów nurkowania, snorklowania i oceanicznego wędkowania ale też wylegiwania się na tropikalnych plażach połączonego z poznawaniem miejscowej kultury. Dla siebie znajdą tu coś zarówno zwolennicy wypoczynku w luksusowych hotelach jak i Ci którzy preferują ciche domki na plaży w lokalnym stylu.

Poznaj smak prawdziwej tropikalnej wyspy!Serwis Zanzibar.pl należy do firmy Adventure Explorers która specjalizuje się w organizacji egzotycznych wypraw połączonych z aktywnym wypoczynkiem. Od początku działalności naszymi głównymi kierunkami były Afryka Wschodnia oraz Ameryka Południowa i Karaiby. Wyjazdy nurkowo-objazdowe zarówno dla osób indywidualnych jak i firm (incentive) organizujemy od roku 2002. Zapraszamy.
 
Nungwi Mafia Pemba Stone Town Wschodnie wybrze¿e

» SAFARI NURKOWE

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju safari nurkowe wokół wysp wybrzeża Tanzanii. W trakcie rejsu odwiedzimy m.in wyspy: Zanzibar (Pemba i Unguja) Mafia i Lamu. Każdy dzień nurkowy zakończymy lokalną atrakcją związaną z wyspą przy której cumujemy ...
zobacz szczegóły »
Rejs po pacyfiku

    Kursy nurkowe


Zapraszamy do wzięcia udziału w kursach nurkowych w systemie PADI. PADI (Professional Association of Diving Instructors) jest największą na świecie organizacją szkolącą nurków. Jako pierwsza wprowadziła łatwy, bezpieczny, modułowy i elastyczny system szkolenia powodując, że nurkowanie rekreacyjne stało się powszechnie dostępne dla milionów osób na całym świecie. Organizujemy szkolenia początkujących i zaawansowanych, a także kursy techniczne.

Kursy techniczne:

Wykłady i część basenową kursu prowadzimy w Warszawie, szkolenia w wodach otwartych - na Mazurach. UWAGA: istnieje możliwość przeprowadzenia części basenowej szkolenia w Warszawie i dokończenia kursu w trakcie jednej z naszych wypraw. Organizujemy wyjazdy nurkowe m.in. do: Egiptu, Meksyku, na Zanzibar, Chorwację, Belize, Madagaskar, Tahiti, Mozambiku, Dżibuti, Libanu, RPA, i wielu innych.

Nasi instruktorzy:

Artur "Siwy" Dąbrowski: instruktor nurkowania rekreacyjnego PADI oraz technicznego i trymiksowego DSAT z uprawnieniami nurkowymi w PADI, CMAS, DSAT i IANTD. Wielki pasjonat wody, ratownik wodny, żeglarz jachtowy i sternik motorowodny.
 
Waldemar Grzegorczyk: instruktor nurkowania PADI, Open Water Scuba Instructor, płetwonurek z 10- letnim stażem, windsurfer, narciarz. Z zawodu dziennikarz i specjalista od komunikacji z mediami.


Kontakt: Waldemar Grzegorczyk, tel. kom 609333833
Biuro: ul. Grochowska 324/8